






Відправка з 02 травня 202635,94 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Взуттєва коробка великого розміру відмінної якості, з білого мікрогофрокартону марки Т22Е.
Використовується для транспортування і зберігання взуття великих розмірів або чобіт.
Підходить виробникам, продавцям та для домашнього використання.
Зможемо брендувати коробку флексодруком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АЙПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |